Мейкерські простори у бібліотеках, онлайн зустріч 14.03

Запрошуємо усіх охочих послухати про мейкерські простори у бібліотеках Львова, Кропивницького, Хмельницького та Славутича. Бібліотекарі розкажуть про свій досвід створення мейкерського простору та організацію навчальних заходів / відвідувань цих просторів. Думаєте, що всі простори у бібліотеках однакові? А от і ні! В деяких з них відвідувачі можуть займатися робототехнікою, в інших – рукоділлям та шиттям, в третіх – навчитися 3-д моделюванню та почати використовувати 3-д принтери (а найменші відвідувачі можуть навчитися малювати 3-д ручкою), в четвертих організовані цілі студії звукозапису. Тому різноманіття інженерних та творчих занять, які можна відвідати в бібліотеках вражає.

Українські бібліотеки тільки на початку шляху створення відкритих майстерень на своїй базі. Але вони вже усвідомлюють, що у складні часи у мейкерспейсах люди не лише реалізовують свій творчий потенціал чи опановують нові навички, а й вирішують дуже прикладні завдання, що виникають у їхньому житті. Саме тому створення та розвиток майстерень у бібліотеках є на часі. А щоб створити чи впровадити щось нове – важливо дізнатися про досвід тих, у кого це вже працює.

На фотографії жінка вишиває гладдю у бубліотеці

Фото: Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр Славутицької ЦБС

Коли: 14 березня 2024 року, 14.00-16.00.

Де: на платформі Zoom. Посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам напередодні заходу.

Організатори:
ВГО Українська бібліотечна асоціація
Українська мейкерська асоціація

Онлайн подія відбудеться в рамках проєкту TOLOCAR.

TOLOCAR – проєкт, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини і виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за підтримки At Stake gGmbH та у тісній співпраці з українськими та міжнародними партнерами.

Прокрутити вгору