Бізнес-моделі для мейкерських просторів та виробничих бізнесів

Друзі, хочемо поділитись з вами корисним документом, який стане в нагоді і тим, хто вже має власні мейкерспейси, і тим, хто тільки задумується над їх створенням – каталогом бізнес – моделей. 

В каталозі розглядаються різні можливі напрямки і підходи в роботі, які допоможуть мейкерспейсам зберегти фінансову стійкість і сприятимуть розвитку розподіленої виробничої системи. 

Кожна ідея прописана до деталей: хто може стати вашим партнером в конкретному напрямку, хто ваша цільова аудиторія, які ресурси знадобляться і на чому можна заробляти гроші. Також, в кожній моделі одразу пропрацьовані потенційні ризики і труднощі, з якими ви можете стикнутися під час реалізації ідеї.

Каталог не є універсальним порадником, який точно скаже, що саме спрацює для вас, але може стати дуже помічним порадником на шляху до пошуку своєї, ідеальної бізнес-моделі, яка буде влучно працювати саме для вас.

Для отримання каталогу заповніть, будь ласка, форму нижче. Ми також готуємо онлайн та оффлайн події з обговорення та практичних прикладів моделей з каталогу, вас обов’язково буде запрошено.

Дослідження виконано авторами:
Анна Сера Лоу (Anna Sera Lowe)
Мартін Олоо (Martin Oloo)
Гертруда Мавуена Ґо (Gertrude Mawuena Goh)

Українські простори та переклад виконав Юрій Власюк (Yuri Vlasyuk), ГО Мейкер Хаб

Дослідження профінансовано NGO Global Innovation Gathering, Німеччина, в рамках програми GIZ.

Прокрутити вгору