Бізнес-моделі для мейкерських просторів та виробничих бізнесів

Друзі, хочемо поділитись з вами корисним документом, який стане в нагоді і тим, хто вже має власні мейкерспейси, і тим, хто тільки задумується над їх створенням – каталогом бізнес – моделей. 

В каталозі розглядаються різні можливі напрямки і підходи в роботі, які допоможуть мейкерспейсам зберегти фінансову стійкість і сприятимуть розвитку розподіленої виробничої системи. 

Кожна ідея прописана до деталей: хто може стати вашим партнером в конкретному напрямку, хто ваша цільова аудиторія, які ресурси знадобляться і на чому можна заробляти гроші. Також, в кожній моделі одразу пропрацьовані потенційні ризики і труднощі, з якими ви можете стикнутися під час реалізації ідеї.

Каталог не є універсальним порадником, який точно скаже, що саме спрацює для вас, але може стати дуже помічним порадником на шляху до пошуку своєї, ідеальної бізнес-моделі, яка буде влучно працювати саме для вас.

Для отримання каталогу заповніть, будь ласка, форму нижче. Ми також готуємо онлайн та оффлайн події з обговорення та практичних прикладів моделей з каталогу, вас обов’язково буде запрошено.

Прокрутити вгору