Зустріч мейкерів на Платформі Острів 25-го січня

Чим ми займались на «Острові» минулого четверга?
Слухали, захоплювалися, аплодували, знайомились, засипали питаннями.
Все як завжди під час наших традиційних зустрічей мейкерів, за винятком того, що на цей раз ми зустрілись оффлайн! Наррррешті! А вживу ця магія співтворчості, мейкерської спільнотності відчувається і працює в рази сильніше!

Фото з зустрічі мейкерів


То ж, трохи про атмосферу того дня:
Богдан презентував свою гітару, зроблену частково з дубового підвіконня французького посольства з червоного дерева (високогірна махагонія). Але, спокійно: жодного криміналу) У французькому посольстві робили ремонт, ставили нові підвіконня, а це підвіконня майстер продавав на OLX. Богдан був шалено радий цій знахідці! З французького підвіконня вийшло цілих 3 гітари!

На фото Богдан з гітарою власного виробництва


Настя розповідала, як з непотрібних речей вона виготовляє речі, якими можна прикрашати світ і прикрашатися самим. На «Острові» Настя розвиває свій авторський бренд Metåfora. Їй подобається ділитися знаннями, проводити воркшопи. Мейкерка мріє створити простір апсайклінга з шоурумом, де всі вироби можна роздивитись, пощупати та придбати.

На фото прикраси, які виготовляє Настя під брендом Metåfora


Олександр вирішив створити турнік, який можна просто поставити в приміщенні, і він буде стояти без необхідності «вдовбуватися» в стіну. Особливо це актуально в орендованих квартирах. Основна задача такого тренажера – повисіти, витягнутись, розслабити спину. Ще на нього можна повісити гамак. Функціональна і гарна річ, яка не псує інтер’єр. Виглядає просто, але насправді складається з деталей від мінімум 10-ти продавців.

На фото Олександр під час презентації свого проєкта з турніками


Ніна, власниця майстерні “Зілля мавки, розповідала про шлях від виготовлення свого першого крему до початку продажів на маркетплейсі Make up. Шукає якісне скло для фасування товарів, мріє про те, щоб Україна стала світовим лідером у виробництві якісної косметики.


Тетяна та Олександр з Трускавця розповідали про досвід створення мейкерспейсу на базу загальноосвітньої школи, та ділилися планами з його розбудови і розширення.
А потім була рубрика «Відкритий мікрофон», де всі охочі могли протягом хвилини розповісти про свої ідеї, проєкти, творчі надбання.

На фото Тетяна та Олександр з Трускавця презентують свої ідеї по розширенню мейкерського простору FabLab Truskavets


Щиро дякуємо Платформі «Острів» за гостинний прийом, і з нетерпінням чекаємо нових офлайнових подій, бо живе спілкування для мейкерів – це дуже важлива річ.
До речі, ми підготували інструкцію “Як провести зустріч у форматі “Покажи і розкажи”, якщо ви раптом захочете провести таку подію у своїй громаді або на базі свого мейкерського простору.

Зустріч проводилася в рамках проєкту TOLOCAR. Tolocar: Mobile Makerspaces in Ukraine – це програма, що фінансується Федеральним урядом Німеччини Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) і виконується німецьким інститутом HIWW за підтримки GIZ Ukraine.

Прокрутка до верху