22.04 – Вебінар “Community Canvas як основний інструмент стратегічного планування в роботі зі спільнотами”

Друзі, ми продовжуємо серію вебінарів, присвячених темі побудови спроможних ком’юніті на базі ваших мейкерських просторів з тренером Владиславом Газдою.

📅Другий  вебінар відбудеться в понеділок, 22-го квітня 2024 року, на платформі ZOOM.

⏰ Початок о 19:00

Другий вебінар буде присвячений темі “Community Canvas як основний інструмент стратегічного планування в роботі зі спільнотами”  

 📝Реєстрація на вебінар за посиланням

Community Canvas – це ідеальний інструмент для тих, хто об’єднує людей з наміром створення глибоких, довготривалих взаємовідносин.

На зустрічі будемо розглядати три частини Community Canvas:

✅Ідентичність. Міцні спільноти мають чітко визначене уявлення про те, ким вони є, для чого вони існують, які цінності вони транслюють і відстоюють. Ці питання впливають на всі інші аспекти спільноти, і саме тому Ідентичність є першим розділом фреймворку, а також центральним елементом візуального відображення.

✅Досвід. У другій частині фреймворку Community Canvas ми розглядаємо спільноту з точки зору її учасників: що саме відбувається в спільноті, і яким чином спільнота транслює свою мету в практичні дії, які створюють реальну цінність для її учасників?

✅Структура. Третя частина фреймворку Community Canvas фокусується на операційних елементах управління спільнотою. Багато спільнот органічно розвиваються з плином часу, але лише одиниці з них продовжують своє існування в довгостроковій перспективі. Цей розділ ставить питання: що забезпечує стабільність спільноти та допомагає ефективно керувати нею?

За підсумками цієї зустрічі, учасники отримають завдання напрацювати канву по їх спільнотах.

 📝Реєстрація на вебінар за посиланням

Якщо ви не були на першому вебінарі з цієї серії – радимо переглянути його до понеділка – вебінар “Вступ до комʼюніті менеджменту”

Прокрутити вгору