Ostriv Makers Offline Meetup

Подія, яку ти не можеш пропустити: офлайн-зустріч мейкерів на “Острові”🤩
Так багато в нашому житті стало зумів, онлайн-мітів, спілкування в чатах і месенджерах, що відвідування живої зустрічі – це просто свято, на яке треба обов’язково прийти.

Коли? 📅 25 січня о 19:00

Зустріч відбудеться на Платформі Острів , тут точно можна буде:
🎯 Послухати про нові цікаві мейкерські проєкти;
🎯 За бажанням, спробувати себе в ролі спікера: розказати про власні ідеї, проєкти, продукти;
🎯 Познайомитись зі своїми колегами в мейкерському русі, придумати нові крутезні спільні ініціативи;
🎯 Здорово і корисно провести свій вечір четверга)

Реєструйтеся на зустріч просто зараз, бо кількість місць обмежена (зможемо запросити максимум 30-40 людей)

👂Для слухачів: https://forms.gle/m5UShXDa5Dp8EWpv7

🎙Для спікерів: https://forms.gle/sgEAWBS1qq8BDzmP6

Спікери можуть приносити із собою макети, прототипи своїх винаходів/проєктів/продуктів. Також, ви можете приносити фотографії та презентації (на Платформі Острів є проєктор)

⁉Що таке мейкерство?
В першу чергу, мейкерство – це культура. Культура робити щось самостійно. Сучасні технології та розмаїття інструментів від звичайної голки до 3D-принтера дозволяють виготовити власноруч будь-що: від простих побутових речей до високотехнологічних електронних пристроїв, від полагодженої ніжки столу до витвору мистецтва. Саме це і є мейкерство: бажання робити, лагодити, майструвати, винаходити, творити. І навіть якщо ви ще не вмієте чогось, але вам хотілося б навчитися, обов’язково приходьте на нашу зустріч в якості слухача/ки. А якщо вам є що розповісти, то, тим паче, чекаємо на вас у якості спікера/ки.

🤔Навіщо вам відвідувати цю зустріч?
Головна мета зустрічі – налагодити зв’язки між мейкерами та іншими зацікавленими людьми чи організаціями.
Незалежно від того, будете ви слухачем/кою чи спікером, ви познайомитеся з великою кількістю однодумців, почуєте багато цікавих та корисних ідей та зможете обмінятися досвідом з іншими мейкерами.

📲Нетворкінг.
Це новомодне слово означає ніщо інше, як розширення власних зв’язків. Чим більше у вас знайомих у тій чи іншій сфері, тим більше шансів, що за потреби ви знайдете людину, яка зможе вам допомогти у вашому проєкті і тим більше шансів, що хтось захоче скористатися вашими послугами.

👉Зареєструватися на Ostriv Makers Offline Meetup треба просто зараз, щоб на інших подивитися і себе показати

🎙Для спікерів: до 5 хвилин на презентацію та 2 хвилини для відповідей на запитання від аудиторії. Реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/sgEAWBS1qq8BDzmP6

👂Для слухачів: приєднуйтесь та дізнавайтеся про цікаві та корисні проєкти, переймайте досвід та застосовуйте його у своїй власній діяльності. Реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/m5UShXDa5Dp8EWpv7

Зустріч проводиться в рамках проєкту TOLOCAR. Tolocar: Mobile Makerspaces in Ukraine – це програма, що фінансується Федеральним урядом Німеччини Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) і виконується німецьким інститутом HIWW за підтримки GIZ Ukraine.

Прокрутка до верху