Україна вперше візьме участь у міжнародному вебінарі присвяченому Ремонтним кафе

Загальний фон

Кількість Ремонтних кафе  істотно зросла (за даними Repair Cafe International Foundation (RCIF) наразі функціонує понад 2900 Ремонтних кафе у світі). Європейська Комісія нещодавно просунула законодавство “Право на ремонт”, а Директива про ремонт знаходиться під контролем департамента юстиції. Соціальні, економічні, громадські, спільнотоутворюючі  аспекти ремонтних кафе все більше визнаються поруч із екологічними перевагами. Нові Ремонтні кафе відкриваються щотижня і будуть відігравати все більш важливу роль на місцевому рівні.

Вебінар пройде 26 січня 2024 року, онлайн, на платформі Zoom.

Цей вебінар буде третім у серії Європейських конференцій присвячених організації Ремонтних кафе, організованих спільно The Centre for Sustainable Design ® in UCA and the Repair Café International Foundation.

Цільова аудиторія

На вебінарі обговорюватимуть практичні питання, з якими стикаються під час проведення Repair Café, і він буде корисним для організаторів, менеджерів, волонтерів, що займаються ремонтом та інших добровольців.

Вебінар буде цікавим як для тих, хто тільки починає, так і для досвідчених організаторів Repair Café.

Мета заходу

Висвітлити і обговорити ключові питання, які виникають у зв’язку з організацією Ремонтних кафе, включаючи вивчені уроки та приклади найкращих практик.

Спікери з різних країн

Протягом цього трьохгодинного онлайн заходу спікери з різних країн поділяться своїми поглядами на проведення ремонтних кафе, труднощі з якими вони зіштовхуються та шляхи їх вирішення. Крім того, Анна Кавацціні, член Європейського парламенту, розповість про стан справ з Правом на ремонт в Європі, який, сподіваємося, буде закріплений в законі до наступного літа.

Мартін Постма з Repair Café International нагадає  учасникам про важливість збору даних, а також про 15-річчя Repair Café у 2024 році. Усі Repair Café по всьому світу можуть приєднатися до цього святкування.

Мартін Чартер з Центру сталого дизайну розповість про ідеї волонтерів-ремонтників Repair Café щодо циркулярного дизайну продуктів.

Володимир Бабій та Іванченко Ольга з Хаклабу  розкажуть про шляхи залучення молоді до Ремонтних кафе та особливості проведення подій в Україні.

Вебінар відбуватиметься англійською мовою

Розклад

17.00 Martine Postma, Founder and Director, Repair Café International Foundation

17.10 Professor Martin Charter, Director, The Centre for Sustainable Design ®, UCA and Chair, Board of Trustees, Farnham Repair Café

17.20 ‘Right to Repair’ Developments (recording), Anna Cavazzani MEP

17.40 Q&A (with a team member of Anna Cavazzini MEP)

Skills Assessment

17.50 Überlingen Repair Cafe, Germany, Günter Neubert

18.10 Saint-Egrève Repair Café and Sophia Antipolis Repair Cafe, France, Nicolas Sadoine & Sébastien Petit

18.30 Farnham Repair Café, UK, John Pearce

18.50 Break

Recruitment of younger repairers

19.00 Kyiv Repair Café, Ukraine, Volodymyr Babii and Olha Ivanchenko

19.15 Repair Café: Utrecht University, Netherlands, Armin Geluk

19.30 North Carolina Repair Cafe, US, Don Fick

Open discussion

19.45 Open Q/A

20.00 Close

** The programme may be subject to change

Доєднатись

Прокрутка до верху