Hacklab Kyiv

Адреса: м. Київ, вул. Новокостянтинівська 1В
Рік заснування: 2023 р.
Посилання на сайт: https://hacklab.kyiv.ua/
Посилання на соц. мережі: https://www.instagram.com/hacklabkyiv
https://www.facebook.com/HackLabKiev
https://www.youtube.com/@hacklabkyiv

Хаклаб це класичний хакерспейс (тобто керована та фінансована спільнотою громадська майстерня, що є частиною світового руху хакерспейсів). Ми маємо майстерню в Києві на межі Подолу та промзони.

Ми предоставляємо можливість людям працювати над своїми технічними чи мистецькими проектами ставши нашими резидентами. Майстерня включає в себе невеликий коворкінг/лекторій, простір для 3д друку, паяльні місця та обладнання для роботи з електронікою, повноцінну столярну майстерню з ЧПК та ручним фрезерами, циркуляркою та ручним інструментом.

Також ми маємо добре обладнану слюсарну майстерню з усім необхідним для роботи з металом та іншими матеріалами, таким як лазерний різак, токарний, сверлильний та фрезерувальний верстати, тощо. Також маємо невелику зварювальну та хімічну лабораторію. Час від часу наші резиденти проводять воркшопи з різних дисциплін, як то електроніка, пайка, 3д друк, програмування, тощо. Наша структура роботи більше спрямована на самоосвіту та взаємоосвіту, ніж на великі курси з довготривалими програмами. Також ми проводимо соціальні події на кшталт Ремонтних Кафе, на яких ми запрошуємо людей навчатись ремонтувати власні речі. 

Ми є неприбутковою громадською організацію, що працює на волонтерських засадах. Тому ми не надаємо послуг, а функціонуємо скоріше як клуб. Невеликі членські внески, що платить кожен резидент спрямовуються виключно на оплату оренди приміщення та інші нагальні витрати. Це дає змогу забезпечити доступність майстерні для людей з різними рівнями доходу. 

Розклад роботи

Зазвичай загальний доступ до майстерні для відвідувачів відкритий на дні відкритих дверей – у нас це середа з 18 до 21 години. На дні відкритих дверей можна потрапити на екскурсію майстернею, поспілкуватись з резидентами, скористатись деяким обладнанням під нашим наглядом. Але якщо ви ніяк не можете потрапити в середу – напишіть нам в соцмережі і ми щось придумаємо. Також день відкритих дверей це найпростіший шлях стати нашим резидентом\ -кою. Після проходження тестового періоду резиденти отримують власний ключ і можуть користуватись майстернею в зручний для себе час.

Площа:

180 м2

Ми відкриті для співпраці з іншими майстернями та організаціями, щодо проведення подій, навчання, тощо. Заходьте в гості та доєднуйтесь до спільноти.

Прокрутка до верху