Підготовка до запису подкасту

Для того, щоб наша спільна робота над записом подкасту була якісною та комфортною, ми підготували чек-лист з побажаннями стосовно підготовки до запису.

Світло:

Постарайтеся забезпечити достатнє освітлення навколо себе, щоб не сидіти у темряві. Це допоможе підтримувати контакт між вами та ведучим/ою подкасту. Також, за вашої згоди ми опублікуємо на ютубі не тільки звук, а і відео цього подкасту (так розмова набагато краще сприймається глядачами).
Важливо також розміститися таким чином, щоб в кадрі вас було добре видно і не зрізалася, наприклад, голова.

Інтернет:

Уникайте використання WiFi на частоті 2,4 ГГц, оскільки багато інших пристроїв (мікрохвильовки, WiFi роутери сусідів) працюють на цій самій частоті і можуть спричиняти перешкоди. Найкраще підключатися до Інтернету за допомогою мережевого кабелю, це забезпечить стабільний сигнал. Якщо у вас немає кабелю – ми можемо вам його надіслати Новою поштою.

Переривання:

Переконайтеся, що ваші домашні тварини (коти, собаки і т. д.) нагодовані і вигуляні перед записом, а співмешканці попереджені про запис подкасту. Це допоможе уникнути непотрібних переривань.

Звук:

Якщо у вас є можливість, рекомендуємо використовувати зовнішній мікрофон. Вбудований мікрофон зазвичай надає посередню якість звуку і може бути недостатнім для якісного запису.

Будь ласка, приготуйтесь до запису, дотримуючись цих побажань, щоб забезпечити високу якість аудіо. Якщо у вас є будь-які питання або потребуєте додаткової допомоги, не соромтеся звертатися до нас.

Прокрутити вгору