Панельна дискусія “Як організувати ремонтне кафе”

Запрошуємо відвідати панельну дискусію, де обговоримо всі нюанси організації ремонтних кафе. Дискусія почнеться 4 листопада о 15:00 у Києві за адресою Новокостянтинівська 1-в (Hacklab). Проте, якщо ви не маєте змоги приїхати, можете відвідати цю подію онлайн.

Як це відбуватиметься?

Учасники ГО Hacklab, котрі вже організували 4 ремонтних кафе, поділяться своїм досвідом та відповідатимуть на ваші питання з приводу організації, нюансів, підводних каменів та мети подібних заходів. Запитання можна буде задавати і онлайн також. Проте якщо ви знаходитеся в Києві, то для більш інформативної зустрічі, звісно, краще приїхати на подію.

Навіщо це потрібно?

Ремонтні кафе дуже популярні у світі і показують чудові результати в плані турботи про екологію, обміну досвідом, залучення широкої аудиторії тощо. 

  • Екологія.

Ремонт речей та приладів з точки зору екологічної ситуації має велике значення. Адже переробка старих та виготовлення нових предметів – це викиди вуглекислого газу. Ремонтуючи старі речі та прилади можна зменшити ці викиди. А чим більше людей це робитиме – тим суттєвішим буде внесок в збереження нашої планети.

Людина паяє дріт прилада під час ремнтного кафе
  • Залучення аудиторії.

Багатьом людям просто подобається щось ремонтувати. Але вони гадки не мають, як підступитися до цієї справи, і що їм для цього потрібно. Ремонтні кафе допомагають відповісти на ці питання. А отже з кожним проведеним ремонтним кафе у вас буде більше потенційних відвідувачів (особливо це доречно, якщо ви вже створили чи плануєте створити мейкерський простір).

Троє людей роздивлюються деталь, яку необхідно відремонтувати
  • Економічна складова.

Часто відремонтувати якийсь предмет набагато дешевше, ніж купити новий. В нинішній ситуації це може бути дуже корисним, особливо для незахищених верств населення. Тому ремонтні кафе, це ще й взаємодопомога в скрутній ситуації, а ми – українці, вже давно доводимо, що підтримка та допомога один одному дуже яскраво виражені в нашому суспільстві.

Чоловік на ремонтує ножки стільця на фрезері в Хаклабі

Як потрапити на зустріч?

Щоб потрапити на зустріч, вам необхідно зареєструватися.

За день до події вам на пошту прийде вся необхідна інформація (інструкція, як добратися, посилання на трансляцію, тощо). На жаль, деколи листи потрапляють до теки «Спам», тож якщо ви не можете знайти листа, перевірте і «Спам» також. Крім того нагадування можуть приходити і раніше (залежно від того, коли саме ви зареєструєтеся).

Зустрінемося на дискусії. Бережіть себе.

Дискусія проводиться в рамках проєкту Толокар.

TOLOCAR – це програма, що фінансується Федеральним урядом Німеччини і виконується німецьким інститутом HIWW за підтримки GIZ Ukraine.

Прокрутка до верху