25 березня фестиваль 3д-друку RepRaUA

25 березня пройде другий фестиваль RepRapUA від ГС “Українська Мейкерська Асоціація”. Інженери, ентузіасти та профі готові поділитися ідеями та напрацюваннями як застосовувати 3д-друк для розвитку бізнесу, науки, швидкого прототипування, повсякденного життя, освіти, протезування, соціальної та професійної адаптації ветеранів та тимчасово переміщених осіб.

фестиваль 3д-друку RepRaUA

Сторінка події на нашому сайті — https://makerua.org/reprapua-2023/

Мета фестивалю: познайомити між собою професіоналів та початківців, великі компанії та маленькі майстерні. Всього у фестивалі беруть участь близько 60 учасників.
На місці можна буде порівняти технології та матеріали для друку, в тому числі інноваційні та авторські.
Формат: show&tell тобто “покажи і розкажи” передбачає велику кількість спілкування.

За словами засновника фестивалю Юрія Власюка, за останні 5 років технології 3D друку вже стали звичною частиною прототипування та виробництва, та продовжують відкривати нові можливості для високотехнологічних та традиційних галузей. Зараз саме час для того, щоб поділитися тим, що відбувається в українській спільноті. Після першого фестивалю RepRapUA у 2019 з’явилося значно більше гравців, нові технології та матеріали, а також нові виклики якто широкомасштабне вторгнення, тому дуже важливо щоб фестиваль відбувся саме зараз.

Фестиваль організований ГС “Українська Мейкерська Асоціація”, за підтримки Малої Академії Наук України та Fab Lab MiRONAFT, які розвивають інженерний рух в Україні.

Подія дружня до дітей, рекомендуємо учням старшої школи.

Доступ на фестиваль: безкоштовний
Час роботи: 25 березня, 11:00 по 17:00

Стежити за проектом:
https://www.facebook.com/events/732794651809828/

p.s. RepRap – це концепція винахідника Adrian Bowyer, коли один принтер друкує більшість запчастин для створення другого принтера — self-replicated machines.

Прокрутити вгору