16.04 – Вебінар: Вступ до комʼюніті менеджменту. З чого починати роботу зі спільнотами

Для успішної роботи мейкерських просторів потрібно гуртувати навколо них спільноти людей. Це допомагає налаштувати ефективну роботу всередині просторів, підвищувати обізнаність про них та розвивати бренд. 

Українська мейкерська асоціація підготувала для вас серію з трьох вебінарів з досвідченим ком’юніті менеджером Владиславом Газдою для того, щоб ви могли детальніше розібратись в тому, як залучати людей в свої мейкерські простори і формувати з них справжню згуртовану спроможну спільноту.

Постер з анонсом вебінару. На зображенні - фотографія Владислава Газди і підпис "Вебінар з ком'юніті менеджменту для керівників і керівниць мейкерських просторів. 16 квітня"

📅  Перший вебінар відбудеться у вівторок, 16-го квітня 2024 року, на платформі ZOOM.

⏰ Початок о 19:00

Перший вебінар буде присвячений темі “Вступ до поняття спільноти та комʼюніті менеджменту. З чого починати роботу зі спільнотами”  

Обговоримо такі важливі питання:

  • для чого нам спільноти і для чого нам обʼєднуватись; 
  • як формувати спільноти та зацікавлювати учасників в активній участі;
  • три основні стовпи, на яких стоїть спільнота: спільність, стосунки між учасниками, структура і як це проявляється в мейкерських просторах; 
  • роль комʼюніті менеджера: основні обовʼязки та компетенції, необхідні в роботі зі спільнотами; 
  • чек-лист для запуску роботи зі спільнотою: за що братись, коли розпочинаєш роботу зі спільнотою або плануєш її перезапуск.

Також, під час зустрічі тренер разом з учасниками та учасницями будуть розбирати кейси успішних спільнот, з’ясовувати, чому у них все вдалось.

 📝Реєстрація на вебінар:

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Прокрутка до верху